Pompy sprzęgła

Obecnie zwykle produkuje się auta ze sprzęgłami sterowanymi za pomocą systemu hydraulicznego. Jedną z ich najistotniejszych części stanowi pompa sprzęgła. W wyniku niewystarczającego przygotowania merytorycznego operatora i/lub nieprzestrzegania zaleceń producenta odnośnie instalacji i użytkowania, niekiedy dochodzi do poważnych usterek, dlatego warto tego szczególnie dopilnować. Niektóre pompy sprzęgła działają samodzielnie, a inne są wspomagane przez serwa.

Niezależnie od tego, jaką maszynę budowlaną bądź rolniczą czy też samochód dostawczy lub osobowy Państwo posiadają, z pewnością znajdzie się u nas odpowiednia dla danego pojazdu część zamienna.

Na każdą z nich obowiązują aż 2 lata gwarancji, ponieważ są one sprzedawane jako nowe, dzięki uprzedniej zaawansowanej regeneracji.

Zanim przystąpią Państwo do zakupu, radzimy skontaktować się z jednym z naszych wyspecjalizowanych konsultantów. Dzięki jego pomocy, będzie można bowiem wybrać taki produkt, który najlepiej sprawdzi się w danym samochodzie lub maszynie.

Najpowszechniej spotykane nieprawidłowości w działaniu pomp sprzęgła to:

  • brak szczelności pompy

  • zatarty tłoczek

  • skorodowana i wytarta powierzchnia wewnętrzna cylindra pompy

  • uszkodzone zawory zwrotne

  • uszkodzone zbiorniczki płynu hamulcowego

  • uszkodzone uszczelniacze przeciwpyłowe

[agproducts url="http://sklep.bremsystem.pl/pl/c/Pompy-sprzegla/2762"]

Sprawdź nas!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową. Jesteśmy dla Państwa dostępni na allegro, sklepie oraz telefonem! Zobacz jak prosto możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem!