FAQ

Chcę kupić u Państwa zaciski hamulcowe. Jak wygląda procedura?

  • Zaciski oferujemy w ramach usługi regeneracji. Klient ma możliwość wysłać do nas swoje stare zaciski, które regenerujemy i odsyłamy na następny dzień do Klienta. Istnieje również możliwość wysłana zacisków bezpośrednio z naszych magazynów. W takim przypadku doliczamy koszt 100 zł brutto za każdy rdzeń, który ma być regenerowany.

Jak długo trwa cały proces regeneracji?

  • Standardowo wysyłamy w czasie 24h od momentu złożenia zamówienia. W przypadku niestandardowych realizacji (inna kolor z palety RAL) czas ten może ulec wydłużeniu do 72 lub 96h. Prosimy o tym pamiętać. Dokładamy starań aby czasy realizacji były krótsze. Jeśli zamówienie zostanie złożone do godz. 10.00 jest duża szansa, że tego samego dnia zostanie ono zrealizowane i wysłane.

Jaka jest różnica pomiędzy produktem regenerowanym a nowym?

  • Regenerowany produkty oferowane przez naszą firmę mają takie same właściwości techniczne jak produkty nowe. Proces regeneracji dotyczy całego zacisku lub pompy hamulcowej. Wymieniamy wszystkie wadliwe elementy. Tak przygotowany zacisk posiada 24 miesiące gwarancji.

Otrzymałem zacisk ale nie pasuje on do mojego samochodu. Co zrobić?

  • Taką sytuację prosimy zgłosić telefonicznie lub mailowo. Zgodnie z telefonicznymi ustaleniami wysyłamy kolejny zacisk zaraz po otrzymaniu od Państwa zwrotu towaru.

Nie otrzymałem FV lub paragonu? Czy istnieje możliwość jego dosłania.

  • Na każdy nasz produkt lub usługę wystawiamy paragon lub FV. To samo tyczy się zamówień internetowych. Wszystkie dokumenty znajdują się pod listem przewozowym wraz z formularzem zwrotu kaucji.

Ile muszę czekać na zwrot kaucji po odesłaniu starego rdzenia wraz uzupełnionym formularzem?

  • Kaucja jest zwracana dwa razy w ciągu miesiąca 15 i 30 każdego miesiąca. Istnieje możliwość dokonania szybszego zwrotu kaucji. W takim przypadku prosimy o kontakt telefoniczny.

Sprawdź nas!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową. Jesteśmy dla Państwa dostępni na allegro, sklepie oraz telefonem! Zobacz jak prosto możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem!